Zajímavé odkazy

Na této stránce naleznete odkazy na společnosti, se kterými naše společnost spolupracuje, a také odkazy na zajímavé internetové stránky. Pro navštívení stránek klikněte na webovou adresu.

 

• Moravská stavební unie s.r.o - www.msu.cz

Stavební práce na klíč v oboru pozemního stavitelství, rekonstrukce objektů, nástavby a revitalizaci panelových domů a zateplování staveb různými fasádními systémy. Nabízí pomoc při získání dotace Zelená úsporám a Nový panel.

 

• Kopřiva, revitalizace panelových domů - www.zatepleni-kopriva.cz

Revitalizace panelových domů, zateplení a fasády. Nabízí pomoc při získání dotace Zelená úsporám a Nový panel.

 

• PDcz Brno, s.r.o. - www.pdcz.cz

PDcz Brno se zabývá nákupem, správou, zhodnocením a následným rozvojem vlastních nemovitostí, které se nacházejí zejména v centru města Brna a patří k největším soukromým firmám v této oblasti podnikání v Brně.

 

• PH TRADE s.r.o. - www.phtrade.cz

Komplexní služby oborech vzduchotechnika, klimatizace, voda, topení a plyn, tepelná čerpadla a solární systémy. U nás máte vše co potřebujete. Provedeme také rychlé a hlavně kvalitní rekonstrukce bytového jádra.

 

• SERVIS CENTRUM a.s. - www.sc-brno.cz

Společnost SERVIS CENTRUM a.s. se specializuje na oblast sítotisku a tamponového tisku a to nejen jako čistě polygrafické výroby, ale zabývá se i  různými průmyslovými aplikacemi této techniky nanášení vrstev. Nezabývá se však vlastním tiskem, ale  pouze dodávkami  výrobních zařízení i spotřebních materiálů, poradenstvím a službami. 

 

• Elektrika.cz - www.elektrika.cz

Portál o silnoproudé elektrotechnice. Silnoproudá elektrotechnická schémata, zapojení. Znění elektrotechnické vyhlášky 50/78Sb. Diskuze o elektrotechnických normách ČSN. Portál lze chápat jako elektrotechnická banka informací, magazín pro elektrotechniky, projektanty, revizní techniky, elektroinstalatéry

 

• iiSEL.com -www.iisel.com

Jsme vydavatelstvím elektrotechnické literatury, od roku 1998 prvním provozovatelem internetového informačního systému pro elektrotechniky a od roku 2000 prvním poskytovatelem komerčního informačního servisu (iiSEL) pro širokou elektrotechnickou veřejnost.