Elektroinstalace

Hlavní činností společnosti El-Mayer s.r.o. jsou:

 

Rozvody nízkého napětí (NN) v prodejnách, kancelářích, průmyslových objektech, rodinných a bytových domech, bytech, bytových nástavbách a restauracích.

 

Projekční a revizní činnosti.

 

Související stavební a řemeslná činnost.

 

1. Elektroinstalace a elektromontáže pro firmy a instituce

Naše společnost provádí také dodávky elektroinstalací, rekonstrukce a opravy elektrických NN sítí ve větších objektech, komerčních areálech, kancelářích a průmyslových objektech. Našim partnerům nabízíme solidní jednání, vypracování seriózních kalkulací a dodržování sjednaných termínů. Mimo realizaci nových elektroistalací ,rekonstrukce a oprav stávajících rozvodů nabízíme také pravidelnou údržbu a běžné opravy v průmyslových, bytových a komerčních areálech. Nabízíme také kompletní dodávky hromosvodů, veřejného osvětlení a slaboproudé rozvody, jako jsou domácí telefony, PC rozvody, STA a elektronické zabezpečovací systémy (EZS).

 

- výchozí i pravidelné revizní zprávy elektrického zařízení, hromosvodů, spotřebičů a nářadí

- projekce el.zařízení a hromosvodů

 

2. Elektroinstalace pro domácnosti Brno a okolí

Nabízíme kompletní dodávky elektroinstalací pro nově budované či rekonstruované objekty, byty, domy včetně vypracování projektové dokumentace a jednání s rozvodnými závody. Pokud řešíte novostavbu nebo rekonstrukci elektroinstalace obraťte se s důvěrou na nás. Na základě dlouholetých zkušeností a ve spolupráci s projektanty jsme Vám schopni nabídnout to nejlepší řešení Vašich instalací už při samotném vzniku projektu a tím ušetřit spoustu nepříjemných dodatečných nákladů.


Nabízíme také kompletní dodávky hromosvodů a slaboproudé rozvody, jako jsou domácí telefony, PC rozvody, STA a elektronické zabezpečení domácností EZS. Provádíme také výchozí i pravidelné revize elektrického zařízení a hromosvodů a projekční činnost. Dále jme schopni zajistit související stavební a řemeslné činnosti, což je výhodou zejména u rekonstrukcí kdy předáváme kompletní dílo a šetříme tím zákazníkovi spustu času a peněz. Veškeré práce jsou ždy ke spokojenosti Vaší i Vašim finančním možnostem. 

 

Přednostmi a samozřejmostí u společnosti El-Mayer s.r.o. jsou:

- individuální přístup k zákazníkovi
- kvalita (záruka na nové instalace 60 měsíců)
- spolehlivost služeb a dodržení termínů
- konkurenceschopné ceny a operativnost
- dodávky souvisejících stavebních prací
- spolupráce a pomoc při řízení s rozvodnými závody
- vybavení moderní profesionální technikou
- vybavení špičkovými měřícími a testovacími přístroji
- pravidelné absolvování odborných kurzů a zkoušek
- pojištění odpovědnosti

 

 

Samozřejmostí je rovněž osobní návštěva, poradenská činnost a vypracování cenové nabídky. To vše bezplatně.